O Firmie
Utylizacja odpadów niebezpiecznych

Zakład Robót Sanitarnych SANATOR-BIS Sp. z.o.o.


Kwasowa 2, 95-100 Zgierz

Tel: 42 712 55 57

Link: http://www.sanator-bis.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Usługi jakie poleca swoim klientom firma Sanator-Bis mają bardzo duże znaczenie z punktu widzenia zapewnienia otoczeniu porządku i poszanowania zasad ekologii. Czasami w wyniku prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej, zwłaszcza wytwórczej, generowane są odpady oraz substancje, jakie nie mogą być po prostu wyrzucone na śmietnik. Muszą się nimi zająć wykwalifikowani specjaliści, jacy zadbają o to, by zostały one poddane zgodnej z przepisami prawa utylizacji.

Działania tego typu mogą być realizowane tylko i wyłącznie przez uprawione firmy, posiadające konieczne do tego zaplecze techniczne i co nie mniej ważne – merytoryczne. Właściwe obchodzenie się z tego rodzaju resztkami wymaga bowiem wiedzy na ich temat. Utylizacja odpadów niebezpiecznych w wykonaniu polecanej firmy to gwarancja szybkiego tempa działania oraz najwyższej jakości realizowanych usług.

Data dodania: 2017-12-12
  • Usługi związane z utylizacją odpadów niebezpiecznych dobrze jest powierzyć tylko takim firmom, które dysponują stosownym zapleczem technicznym, jak i wiedzą o tym, jak z nimi postępować.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: koulpalol
    Ocena: 4

Inne z tego województwa

Xfelgi.pl


Poniatów

ViaRent


Łódź