Sprzęgło etm

APEX


Ks. P. Wawrzyniaka 13, 63-600 Kępno

Tel: 48 62 782 92 00

Link: http://apex.kepno.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Trudno wyobrazić przemysł bez maszyn i urządzeń. Usprawniają one pracę, ale nieraz zdarza się, że wymagają naprawy. W przypadku przedsiębiorstw, które pracują w systemie 24/7, może być to szczególnie problematyczne. Jeśli potrzebujesz kupić sprzęgło ETM czy VEP do maszyny budowlanej czy urządzenia transportowego, zajrzyj na apex.kepno.pl i zobacz, jaką ofertę przygotowała jedna z firm w Kępnie.

Można w niej znaleźć profesjonalistów, dlatego zawsze usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Oferuje ona fachowy dobór sprzęgieł do maszyn i urządzeń przemysłowych, ale zajmuje się również świadczeniem usług serwisowych. Na zlecenie klientów wykonuje też dokładne przeglądy. W jej ofercie oprócz sprzęgieł można znaleźć także hamulce elektromagnetyczne. Na stronie apex.kepno.pl zapoznasz się z jej całą ofertą.

Data dodania: 2018-02-22
  • Taka oferta, w której ma się możliwość zakupu solidnych sprzęgieł czy hamulców elektromagnetycznych, wygląda jak skrojona na miarę. Myślę, że każdy kto prowadzi działalność przemysłową, budowlaną czy transportową, powinien się zainteresować takimi możliwościami.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: teneath
    Ocena: 4

Inne z tego województwa

Zdrowy Sen


Poznań