O Firmie
Usuwanie informacji z internetu

Warsaw Media House


Wrzesińska 12, 03-713 Warszawa

Tel: 530 096 952

Link: http://warsawmediahouse.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Negatywne opinie w internecie, w tym również te nieprawdziwe napisane przez konkurencję, potrafią skutecznie zniszczyć reputację. Nawet jeden nieprzychylny komentarz na sto pozytywnych, jest takim ziarnem niepewności, które z czasem może urosnąć do całkiem sporych rozmiarów. Czy można bronić się przed oszczerstwami, które tak łatwo wystukać na klawiaturze i umieścić w sieci? Oczywiście. Istnieją bowiem firmy, takie jak Warsaw Media House, które wyłapują obraźliwe treści i krytyczne opinie, a  następnie usuwają je. Negatywne komentarze zostają zweryfikowane przez radcę prawnego ww. firmy w celu dokonania oceny, czy naruszają one wybrane artykuły Kodeksu Karnego.

Usuwanie informacji z internetu to sposób na ochronę dobrego imienia. Powyższa firma, która się tym zajmuje,  oferuje monitoring całodobowy przez 7 dni w tygodniu stron internetowych należących do jej klientów.

Data dodania: 2018-08-02
  • Walka z hejtem w internecie do najłatwiejszych nie należy, ale na całe szczęście są takie firmy jak Warsaw Media House, które podchodzą do tematu kompleksowo i profesjonalnie.
    2018-08-31 14:54:42
    przez: indorin
    Ocena: 5

Inne z tego województwa

Taxi Bagażówka


Warszawa

Ceglana Ściana


Żyrardów Polska