O Firmie
http://slubnyimpresariat.pl/kurs-na-konsultanta-slubnego/

Ślubny Impresariat


Rynek Główny 33, 31-010 Kraków

Tel:

Link: http://slubnyimpresariat.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Oferta przygotowana przez Ślubny Impresariat trafia w gusta wielu zainteresowanych. Warto przyjrzeć się jej z uwagą, ponieważ daje ona szansę na fantastyczne chwile w czasie ślubu i wesela. Po co polegać na własnej inwencji, skoro wszystkim mogą zająć się ludzie z doświadczeniem i wiedzą w tej materii? Ich usługi są wysoko oceniane, ponieważ solidny wedding planner zawsze bierze pod uwagę potrzeby Pary Młodej. Wszystkiego, co ma związek z tą profesją można się nauczyć.

Jeśli ktoś chce się sprawdzić w pracy jako konsultant ślubny, doskonały kurs organizowany przez rekomendowaną firmę stanowi idealne rozwiązanie. Należy się tylko na niego zapisać i robić użytek z doskonałej bazy wiedzy opracowanej przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Podczas zajęć uda się przyswoić szereg przydatnych wiadomości, jakie pozwolą zorganizować ślub i wesele niezapomniane dla każdego uczestnika.

Data dodania: 2018-08-15
  • Bardzo profesjonalny był ten kurs na konsultanta ślubnego, przeszedłem go i teraz pracuję od 3 lat jako wedding planer.
    2019-01-16 14:00:53
    przez: Emil Bąk
    Ocena: 5

Inne z tego województwa

NopaBud


Wadowice