O Firmie
Smaczna Paczka | Catering dietetyczny Katowice

Smaczna Paczka


Karłowicza 10, 40-145 Katowice

Tel: +48 533 135 134

Link: https://www.smacznapaczka.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Lubisz aktywnie spędzać czas, pływasz, jeździsz na rowerze, ale nienawidzisz stać przy garach, a chodzenie po sklepach przyprawia cię o ból głowy? Mimo wszystko chcesz się jednak odżywiać zdrowo? Zatem spróbuj smacznej i zdrowej diety pudełkowej, bo już możesz zamówić catering dietetyczny w Katowicach i okolicy.

Zajmuje się tym restauracja smacznapaczka.pl, która postanowiła zaproponować swoje usługi zapracowanym ludziom, którzy nie lubią, nie umieją lub nie chcą dla siebie gotować, a mają różne potrzeby zdrowotne. Dlatego bez względu na to, czy ktoś jest alergikiem, chce zrzucić kilka kilogramów, albo nabrać masy, firma ta stara się tak komponować diety, aby wszyscy klienci byli zadowoleni. Jest to z pewnością niełatwe zadanie, ale mając do dyspozycji grupę profesjonalnych dietetyków i kucharzy Smaczna Paczka jest w stanie sprostać temu wyzwaniu.

Data dodania: 2017-09-29
  • Nie trzeba chyba nikogo przekonywać o tym, jak ważna dla naszego zdrowia jest dieta. Dlatego uważam, że catering od Smaczna Paczka, jest dobrym rozwiązaniem, dla wszystkich zabieganych, którzy nie mają czasu lub ochoty na gotowanie.
    2018-08-16 12:52:06
    przez: ontull
    Ocena: 4

Inne z tego województwa

2Koła & Ski


Suchy Las / Poznań

RYSOWNIA


Wrocław