O Firmie
https://spil.pl/

DR SPIL POLSKA


Jana Pietrusińskiego 14, 40-842 Katowice

Tel: 722210988

Link: https://spil.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Spil to firma, oferująca certyfikowane place zabaw dla dzieci, które mogą być wykorzystane zarówno w przestrzeniach rekreacyjnych w mieście i na wsi, a także w przedszkolach czy na terenach szkolnych. Są to sprzęty, które prezentują się nadzwyczaj atrakcyjnie, zachęcając dzieci do aktywności i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niewątpliwie korzystna jest możliwość samodzielnego dobierania poszczególnych dodatków, dzięki czemu inwestor ma szansę stworzyć plac zabaw, idealnie odpowiadający na bieżące potrzeby małych użytkowników.

Na stronie internetowej: spil.pl odnaleźć można kompleksowe informacje o udostępnianych sprzętach. Wśród nich znajdują się zarówno duże konstrukcje, uwzględniające różnorodne formy aktywności dzieci, jak i dodatkowe akcesoria, uzupełniające przestrzeń placu zabaw. 

Data dodania: 2019-01-06
  • Wykonany przez firmę Spil plac zabaw okazał się być świetnie zaprojektowany oraz bezpieczny dla dzieci. Zachęcam was do zapoznania się z dostępnym na ich stronie katalogiem. Może i wam coś przypadnie do gustu?
    2019-05-14 13:52:05
    przez: oteloter
    Ocena: 4

Inne z tego województwa

P.H. BAU-TEC


Częstochowa

EuroFrance


Bielsko-Biała