O Firmie
Sprowadzenie zwłok z Anglii • ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA

ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA


Borowska 254, 50-558 Wrocław

Tel: 71 3361265

Link: https://www.zakladpogrzebowy24.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W dobie, gdy rodziny często są rozdzielone przez ogromne odległości, pojawia się wiele problemów. Bywa i tak, że bliska sercu osoba, która przebywa za granicą, z różnych przyczyn umiera – czy to w wypadku, w wyniku choroby lub po prostu – przyszedł na nią czas. W chwili, gdy pochówek miałby być zorganizowany w kraju, rodzi się nie lada problem, dotyczący transportu zwłok.

Całe to zadanie warto powierzyć specjalistom, którzy wiedzą, jakich formalności należy dopełnić, a także mają niezbędną wiedzę i środki do wykonania zlecenia. Takich fachowców można znaleźć w Zakładzie Pogrzebowym Witwicka. Dla nich sprowadzenie zwłok z Anglii czy Niemiec nie stanowi większego problemu, za to dzięki swoim usługom, które świadczą przez 24 godziny, mogą skutecznie odciążyć od tego przykrego obowiązku osoby, które właśnie straciły bliskich.

Ponadto, jako działający od wielu lat zakład pogrzebowy, mogą zająć się również godnym pochówkiem. Cała ceremonia w ich wykonaniu będzie eleganckim pożegnaniem zmarłego. Fakt, że można u nich dodatkowo m.in. zakupić nagrobek, czyni ich ofertę atrakcyjniejszą.

Data dodania: 2019-06-01
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

Smaczna Paczka


Katowice

2Koła & Ski


Suchy Las / Poznań