O Firmie
Wojciech Gołąb - Elektryk • Instalacje elektryczne szczecin

Wojciech Gołąb - Elektryk


Eugeniusza Kwiatkowskiego 13, 71-004 Szczecin

Tel: 501 335 740

Link: https://elektrykaszczecin.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Funkcjonalna i prawidłowo wykonana elektryka to wygoda i zwiększenie stopnia bezpieczeństwa dla jej użytkowników. Różnego rodzaju instalacje elektryczne mieszkańcom Szczecina oferuje firma, która przedstawia się na stronie internetowej elektrykaszczecin.pl.

Proponowane usługi to zarówno założenie i podpięcie instalacji nowej, jak i wykonanie renowacji lub koniecznych napraw na jej nieco starszej wersji. Firma świadczy pomoc także przy usuwaniu usterek bieżących.

Wykonawca dba, by każde przedstawione mu zlecenie było wykonane terminowo i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Posiada on wiedzę i odpowiednie uprawnienia, które pozwalają mu wykonywać tego rodzaju pracę w pełni profesjonalnie. Daje to pewność, że założona przez niego instalacja będzie dobrze służyć osobie, która zleciła jej montaż i przyszłym użytkownikom.  

Zakres usług sprawia, że przedstawiona oferta jest atrakcyjna zarówno dla klienta indywidualnego, jak i firmowego. Na podanej wcześniej stronie można znaleźć także cennik, który pokazuje, że  fachowo wykonana usług nie musi być kosztowna, a może być dostępna niemal od ręki.

Data dodania: 2020-08-30
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

RYSOWNIA


Wrocław