O Firmie
Pomoc Drogowa Bogumił Kuś | Szczecin autoholowanie

Pomoc Drogowa Bogumił Kuś


Budziszyńska 29a, 70-023 Szczecin

Tel: 513 755 400

Link: https://www.autoholowanie-szczecin.eu/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

W ramach pomocy drogowej najważniejszą usługą jest z pewnością autoholowanie. W końcu usunięcie samochodu z miejsca wypadku musi nastąpić szybko i w sposób bezpieczny - tak samo jak jego przewóz do miejsca naprawy. Dlatego warto powierzyć takie zadanie najbardziej doświadczonym specjalistom, dysponujących specjalistycznym sprzętem. Znaleźć ich można na stronie internetowej autoholowanie-szczecin.eu. 

W zakres usług firmy wchodzi autoholowanie w Szczecinie i na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Co więcej - pomoc drogowa dostępna jest dla kierowców przez całą dobę i siedem dni  w tygodniu. Skorzystać mogą z niej nie tylko właściciele samochodów osobowych, ale i motocykli, quadów czy innych pojazdów. Ograniczeniem jest ich ciężar - firma posiada lawety, które mogą transportować pojazdy o masie do trzech ton. 

Data dodania: 2018-01-26
  • Co jak co, ale na tej pomocy drogowej to można polegać. Jeśli zajdzie potrzeba to wezmą na lawetę twój uszkodzony pojazd. W okolicach Szczecina nie mają sobie równych. :)
    2019-04-08 14:11:21
    przez: isasith
    Ocena: 4

Inne z tego województwa

CJS Tłumaczenia


Szczecin

Kapitan Cook


Luboń

DEORO


Szczecin