O Firmie
Płyty warstwowe dachowe

Solcraft Sp. z o. o.


Bogdanka 7F, 95-060 Brzeziny

Tel: +48 22 723 83 27

Link: https://solcraft.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Nowoczesne dachy magazynów i hal przemysłowych bardzo często pokrywane są płytami warstwowymi. Są to nowoczesne płyty, które nie tylko zapewniają odpowiednią ochronę wnętrza budynku, ale ponadto gwarantują naprawdę skuteczną wymianę cieplną z otoczeniem. Dzięki temu mogą posłużyć na przykład od ogrzewania wody latem lub do odśnieżania dachu za pomocą ciepłego powietrza odpowiednio rozprowadzonego po konstrukcji dachu. 
Płyty warstwowe dachowe w Polsce możesz znaleźć w ofercie firmy Solcraft. To specjaliści, którzy jako jedyni w naszym kraju zajmują się produkcją tego typu płyt specjalnie dla swoich klientów. Są one bardzo dobrze dopasowane do potrzeb klientów, a dzięki nowoczesnym funkcjom i wyjątkowej budowie umożliwią skuteczne oszczędzenia na rachunkach za ciepłą wodę lub klimatyzację. 
Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które zdecydowały się na dachowe płyty wielowarstwowe, to koniecznie odwiedź stronę internetową solcraft.pl już teraz. Zapoznaj się dokładnie z ich ofertą i zamów wybrany model płyt wielowarstwowych ściennych lub dachowych. 

Data dodania: 2018-03-16
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

Xfelgi.pl


Poniatów

ViaRent


Łódź

wyprawkowy


Brzeziny