O Firmie
Lord4Sport - Bieżnia elektryczna

Lord4Sport


Szwajcarska 1a, 61-285 Poznań

Tel: 616229561

Link: https://lord4sport.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Oferta tego sklepu internetowego skierowana jest do miłośników aktywności fizycznej. Można tu nabyć sprzęty fitness przeznaczone do użytku komercyjnego i domowego. Wykonane z wysokiej jakości materiałów urządzenia są odporne na uszkodzenia. Klienci często zamawiają w LORD4SPORT.PL rowery treningowe. Wyposażone w czytelny monitor modele wyświetlają ważne informacje takie jak ilość spalonych kalorii lub wysokość tętna.

Doskonałym wyborem będzie również bieżnia elektryczna. Cieszy się ona popularnością wśród zwolenników biegania. Sprawdzi się podczas deszczowych dni, kiedy to pogoda nie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Umożliwia trening domowy niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

W sklepie dostępne są też różne akcesoria przydatne podczas uprawiania sportów. Warto sięgnąć po rollery z pianki z zaworem spustowym. Przeznaczone do masowania mięśni produkty mogą służyć także jako butelka wielokrotnego użytku. Sprawdzą się zarówno w pracy, jak i podczas podróży lub ćwiczeń na siłowni.

Data dodania: 2023-10-30
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

Zdrowy Sen


Poznań

PR9 Sp. z o. o.


Poznań

PR9 Sp. z o. o.


Poznań