O Firmie
Brelok z logo firmy - Fabryka Gadżetów

Fabryka Gadżetów


Kineskopowa 1 C, 05--50 Piaseczno

Tel: 600 072 932

Link: https://www.fabrykagadzetow.com.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Czy posiadasz w swoim biurze brelok z logo firmy? Jeśli nie wierzysz w moc nośników reklamowych tego typu, to musisz spróbować tej metody aby przekonać się, jak wiele na tym tracisz! Zespół Fabryki Gadżetów wie, jak ważne jest znakowanie breloków oraz ich obecność w firmie. Możesz wręczyć brelok z logo Twojej działalności swoim klientom jako gratis, lub rozdawać je na targach, akcjach promocyjnych, różnych wydarzeniach tego typu.

Strona internetowa fabrykagadzetow.com.pl jest pełna inspiracji. Bogactwo różnych kształtów breloków, pozwoli Ci wybrać gadżet zgodny z Twoimi zainteresowaniami lub z profilem Twojej działalności. Prowadzisz firmę transportową? Brelok w kształcie samochodu będzie idealnym rozwiązaniem. Wyznaczasz nowe trendy w salonie urody? Postaw na brelok w kształcie szminki! Wybór jest naprawdę ogromny!

Data dodania: 2017-10-01
  • Szukałam nie tylko firmy, która wykona dla mnie breloki firmowe, ale także takiej, która pomoże mi w wyborze. Znalazłam w internecie Fabrykę Gadżetów i postanowiłam dać im szansę. Pomogli mi wybrać wzór, rozmiar, kolorystykę, jednym słowem kompleksowe podejście. Teraz mogę spokojnie polecić tę firmę.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: Marika
    Ocena: 3

Inne z tego województwa

Taxi Bagażówka


Warszawa