O Firmie
Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o. | Naziemny skaning laserowy

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.


Al. Solidarności 115, 00-140 Warszawa

Tel: 796 837 252

Link: https://www.geoscanners.pl

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dla poszukiwaczy dawnych mogił, cennych artefaktów lub ogromnych i starych konstrukcji sprzed wieków zakopanych pod ziemią, Geoscanners.pl zapewnia profesjonalne usługi georadarowe. Wykorzystywane urządzenia do rejestrowania obrazu spod ziemi, są najlepszej jakości i pochodzą od topowych producentów. Georadarowe usługi w dobrej cenie mogą być lepszą inwestycją niż zaopatrywanie się w georadar na własność. Wszystko jest zależne od częstotliwości poszukiwań i prac wykopaliskowych.

Każda firma zajmująca się budową:

— dróg,

— mostów,

— wysokich budynków,

— konstrukcji betonowych

i wielu innych, chwali skuteczność działania georadaru. Jego bezinwazyjne obrazowanie pozwala zaoszczędzić nie tylko sporą sumę pieniędzy potrzebną na dokopywanie się do anomalii, ale również dużo czasu. Skontaktuj się już dziś z oddziałem w Toruniu, Warszawie lub Krakowie dla omówienia szczegółów.

Data dodania: 2017-10-10
  • Drogi, mosty, wysokie budynki - budowa każdego z tych obiektów wymaga bardzo precyzyjnego przygotowania. Jednym z elementów tegoż procesu jest geoskanowanie. Powyższe przedsiębiorstwo sprawdziło się w ramach naszej ostatniej współpracy. Stąd też gorąco je polecam.
    2018-06-21 12:46:03
    przez: Andrzej Duda
    Ocena: 4

Inne z tego województwa

Taxi Bagażówka


Warszawa