O Firmie
Lotnisko Łódź - Wynajem samochodów

ViaRent


Wedmanowej 6A, 93-228 Łódź

Tel: +48 697 17 17 17

Link: http://viarent.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:

Dzięki wypożyczalni samochodów ViaRent odkryjesz wiele zakątków w Łodzi i zwiedzisz miasto wygodnie i bez tłoku w komunikacji miejskiej. Wynajem samochodu w Łodzi to żaden problem ,a ceny zaczynają się już od 75 zł za dobę! Gama pojazdów jest bardzo szeroka i obejmuje takie marki jak:

- Opel,

- Skoda,

- Renault,

- Toyota,

- Volkswagen

i wiele innych, renomowanych firm na rynku. Spore doświadczenie oraz kwalifikacje pracowników umożliwiają najlepszy dobór pojazdu do potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki temu pobyt w Łodzi będzie inspirujący i bezpieczny.

Stan techniczny pojazdów jest doskonały, a zainteresowanie ofertą stale rośnie! To główne atuty firmy ViaRent. Wynajem samochodów przy lotnisku w Łodzi odbywa się sprawnie, wygodnie i przede wszystkim tanio! Aby każdy klient był zadowolony z usług firmy, oferowane są zróżnicowane pakiety, w ramach których można liczyć na ewentualną wymianę pojazdu w razie awarii, likwidację szkód, ubezpieczenie czy serwis. Pod adresem viarent.pl znajduje się pełna gama informacji oraz aktualnei dostępne pojazdy, jakimi możesz udać się na podbój miasta!

Data dodania: 2017-09-30
Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Inne z tego województwa

Xfelgi.pl


Poniatów

wyprawkowy


Brzeziny